Według przepisów wprowadzonych przez rząd w Polsce, godziny dla seniorów obowiązują również podczas zakupów przez internet.
czytaj dalej
Tzw. "Godziny dla seniorów" reguluje rozporządzenie Rady Ministrów z 14 października. Jest w nim mowa o obowiązku obsługiwania tylko osób powyżej 60. roku życia w sklepach pomiędzy godzinami 10 a 12, za wyjątkiem sobót. W rozporządzeniu nie ma wyjątków - oznacza to, że obowiązuje ono również... sklepy internetowe, które w takiej sytuacji nie powinny obsługiwać osób poniżej 60. roku życia od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 12.
Źródło: bezprawnik.pl

Dodano: 23.10.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 25.07.2026
Dodano: 25.07.2026
Liczba bakterii kałowych w mgiełce wokół tężni solankowych jest wyższa niż w oborach.
czytaj dalej
Badania wykazały, że we wszystkich trzech krakowskich tężniach solankowych stężenie bakterii Escherichia coli było wyższe niż w Zalewie Nowohuckim. Prof. Katarzyna Wolny-Koładka z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zwraca również uwagę, że liczba bakterii kałowych w mgiełce unoszącej się wokół tężni przewyższa poziom spotykany w oborach.

Dodano: 25.07.2026
Blisko połowa Gen Z nie widzi sensu i celu w życiu.
czytaj dalej

Dodano: 24.07.2026
Dodano: 24.07.2026