Tadeusz Sznuk, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, prowadzi audycję Sygnały Dnia w Programie 1 Polskiego Radia. Warszawa, lata 80., godzina 4 rano.
czytaj dalej
Tadeusz Sznuk dziś znany jest głównie z prowadzenia teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Mimo, że dziennikarstwem para sie od dziesięcioleci, z wykształcenia jest elektronikiem. Jest również pilotem samolotów i śmigłowców i fanem lotnictwa.
Źródło: twitter.com

Dodano: 22.02.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 16.07.2026
Dodano: 16.07.2026
Leo Messi zmierzy się w finale Mistrzostw Świata z Lamine Yamalem, choć ich pierwsze spotkanie miało miejsce już 19 lat temu. W 2007 roku, przy okazji akcji charytatywnej, Messi kąpał kilkumiesięcznego Yamala.
czytaj dalej
Gracze pierwszego zespołu „Dumy Katalonii” regularnie brali udział w sesjach zdjęciowych do corocznego kalendarza charytatywnego. W jedną z takich akcji zaangażował się również Lionel Messi. Niezwykły zbieg okoliczności sprawił, że Argentyńczyk pozował wówczas do zdjęć z zaledwie sześciomiesięcznym Lamine'em Yamalem.

Dodano: 16.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026