Psy, które miały negatywne doświadczenia emocjonalne, podobnie jak ludzie często nie śpią w nocy, martwiąc się swoimi problemami.
czytaj dalej
Badania opublikowane na łamach czasopisma naukowego The Royal Society wykazały, że nasi przyjaciele doświadczają zaburzeń snu po pełnym niepokoju dniu. Badacze doszli do takich wniosków monitorując wzorce snu psów po „pozytywnych” doświadczeniach oraz po „negatywnych” doświadczeniach w ciągu dnia.

Dodano: 25.01.2024
Zobacz również
Na szkole, do której uczęszcza 11-letnia Maja, współautorka piosenki „Ciągle tutaj jestem (diss na raka)” powstał wyjątkowy mural. To upamiętnienie akcji, która zjednoczyła Polaków.
czytaj dalej
Maja Mecan, ale także Bedoes 2115 i Łatwogang zostali uhonorowani w wyjątkowy sposób. Na budynku szkoły podstawowej, do której uczęszcza 11-latka, powstaje wielkoformatowy mural upamiętniający akcję, która poruszyła i zjednoczyła Polaków. O malunku poinformował na platformie X Aleksander Twardowski - przedsiębiorca, felietonista i prezes stowarzyszenia Dobrodzielnia.

Dodano: 15.05.2026
Dodano: 15.05.2026
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026