Mężczyzna z Kiribati po wypadku łodzi przeżył 33 dni na morzu, woda po tym czasie poniosła go na Wyspy Marshalla. Na wyspie poznał mężczyznę, który okazał się jego wujem, który zaginął na morzu 50 lat temu, a woda wyrzuciła go na tę samą wyspę.
Dodano: 06.01.2022
autor: Jackson
Zobacz również
Dworzec Główny w Gdańsku tak bardzo spodobał się japońskiemu biznesmenowi, że postanowił wybudować jego podobną wersję w Japonii.
czytaj dalej
Zachwycony architekturą budynku Yoshida postanowił stworzyć jego kopię w Japonii. Jako dyrektor firmy Memorido, prowadzącej pałace ślubów, planował właśnie kolejną inwestycję. To właśnie ona - zainspirowana publikacją - miała nawiązywać do gdańskiego pierwowzoru oddalonego o ponad 8 tysięcy kilometrów.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Bryan Cranston jest ojcem chrzestnym syna Aarona Paula.
czytaj dalej
Ryder urodził się w kwietniu 2022 roku. Aktorzy, znani ze wspólnej gry w serialu „Breaking Bad”, pozostają bliskimi przyjaciółmi również w życiu prywatnym.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026