Kaja Godek, aktywistka antyaborcyjna, w 2019 roku kandydowała do Parlamentu Europejskiego z komitetu wyborczego Konfederacja.
czytaj dalej
Godek w 2019 otwierała listę Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zdobyła wówczas 16 823 głosy, co okazało się za małą ilością, by dostać się do Parlamentu. 9 sierpnia 2019 wraz ze swoją fundacją zrezygnowała z działalności w partii Konfederacja Wolność i Niepodległość.
Źródło: pl.wikipedia.org

Dodano: 21.02.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 17.02.2026
Rząd udostępnił rejestr cen nieruchomości. Nowa funkcjonalność umożliwia prześledzenie historii cen każdego mieszkania w Polsce oraz zawiera informacje o ewentualnych incydentach związanych z flippowaniem.
czytaj dalej
Od wielu miesięcy działacze społeczni naciskali na ujawnienie rzeczywistych cen mieszkań, mimo oporu ze strony części deweloperów. W piątek rząd, bez wcześniejszych zapowiedzi i komunikatów, uruchomił rejestr cen nieruchomości. Surowe dane początkowo były mało czytelne, ale zostały opracowane i przedstawione w przystępnej formie przez Waldemara Izdebskiego oraz portal Deweloperuch.pl. Dzięki temu narzędziu można dziś sprawdzić historię cen praktycznie każdego mieszkania w Polsce, wraz z informacjami o możliwych przypadkach flippingu.

Dodano: 17.02.2026
Dodano: 17.02.2026
Dodano: 16.02.2026
Dodano: 16.02.2026