Istnieją myszki karłowate, które upodobały sobie spanie w kwiatach.
czytaj dalej
Badylarka pospolita jest jednym z najmniejszych gryzoni, dorosły osobnik waży od 5 do 10 gramów i mierzy 50-75 mm. Badylarka szczególnie upodobała sobie spanie w kwiatach.

Dodano: 25.02.2025
Zobacz również
Dodano: 24.10.2025
Poznajcie Nzuri, lwa o najbardziej kręconej grzywie, który podbił Masái Mara – słynny rezerwat przyrody w południowo-zachodniej Kenii.
czytaj dalej
Nzuri wyróżnia się wśród lwów nie tylko potężną sylwetką, lecz przede wszystkim swoją niezwykłą, złotą i lekko kręconą grzywą, która przyniosła mu przydomek „króla z lokami”. Ten majestatyczny samiec, należący do młodej koalicji Topi Boys, coraz śmielej zaznacza swoją obecność na sawannie Masái Mara. Fotografowie i przewodnicy opisują go jako lwa o spokojnym, pewnym kroku - takiego, który nie potrzebuje ryku, by wzbudzić respekt.

Dodano: 24.10.2025
Dodano: 23.10.2025
Dodano: 23.10.2025
Dodano: 23.10.2025