Wszystko wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo Junior podąża śladami ojca i podobnie jak on dołączył do Manchesteru United. Młody Ronaldo od pewnego czasu trenował w akademii młodzieżowej Manchesteru United ale dopiero teraz formalnie dołączył do klubu.

Zobacz również

Polscy imigranci należą do najlepiej zintegrowanych grup w Niemczech - wynika z analizy „Spiegel Panorama”. Są jednym z filarów niemieckiego rynku pracy, szczególnie w zawodach, w których brakuje rąk do pracy: w opiece nad seniorami, w usługach porządkowych, w inżynierii i w ochronie zdrowia.
Co więcej, osoby z polskimi korzeniami od dawna są częścią niemieckiej tożsamości. Wystarczy wspomnieć piłkarską gwiazdę Lukasa Podolskiego czy byłego sekretarza generalnego CDU Paula Ziemiaka. To pokazuje, że powrót Polaków do domu jest dla Niemiec problemem.
